Sinekler için en doğal kovucu Kovmatik

Sinekler için en doğal kovucu Kovmatik
Kovmatik, ultrasonik özelliklerinin yanında içeriğinde zararlı kimyasallar bulundurmaması dolayısıyla da doğal sivrisinek kovucu olarak doğru bir tercihtir.

Kan emici böcekler olarak adlandırılabilecek sivrisinekler; vızıltıları, ince bacakları ile çok kolay bir şekilde tanınırlar. Bu böcekler 4 evreden geçmektedirler. Soğuk havalarda yaşayamadıkları düşünülse de kışında yaşamaktadırlar. Ancak sıcakların ve nemim arttığı dönemlerde daha çok ortaya çıkarlar. Özellikle kan taşıdıkları için hastalık bulaştırma riskleri çok yüksektir. Doğal temizliğe önem verilmeli ve doğal sivrisinek kovucu gibi özel kullanımlarla bu böceklerden korunmaya çalışılmalıdır.SİVRİSİNEKLERDEN KORUNMAK İÇİN NE YAPILMALI?

Pek çok alanda sivrisineklerle mücadele edilmektedir. Ancak belediyelerde olduğu gibi kullanılan dumanlama metotları hem pahalı hem de çevre kirliliğine yol açmaktadır. Bu zararlardan korunma adına farklı yollar kullanılabiliyor. Ancak en önemli durumlardan biri de sivrisineklerin kullanılan bu ilaçlara karşı bağışıklık kazanmasıdır. Doğaya oldukça zarar veren bu ilaçlar bir süre sonra bağışıklık oluşturdukları için çok daha fazla zarar ortaya çıkaracaklardır. Özellikle kimyasal maddeler insan sağlığı için oldukça zararlıdır ve kanser gibi çok tehlikeli hastalıklara bu etkiler dönüşebilmektedir.

Bu alanda farklı türlerde zararlıları engelleyebilen bir araç olan kovmatik, ultrasonik özelliklerinin yanında zararlı kimyasallar da içermediği için doğal sivrisinek kovucu olarak görev yapacaktır. Kullandığınız kimyasal içerikli ilaçlara nazaran hem doğaya, hem insanlara, hem de yararlı canlılara karşı herhangi bir olumsuz etkisi olmayacaktır.

Sivrisinek evrelerine bakacak olursa yumurta dönemi ile başlarlar. Sonrasında ise larva dönemli ve sonrasında koza dönemli sıralanmaktadır. Ortalama iki ay ömürleri bulunur ve yaşamlarının büyük bölümünü suda geçirmektedirler. Dişileri kan emerek yumurta yaparlar. Bu nedenle erkeklerinin sokma özelliği yoktur. Yaşam alanlarında sivrisinekler olmasını istemiyorsanız onlarla doğal bir şekilde mücadele edebilirsiniz. Yeşilliklerden bu sineklerin temizlenmesinde çitleri ya da bu alanlarda bulunan çalıları yakmamalısınız. Çünkü bu sinekler bir ayak izinde oluşan su birikintisinde bile üreyebilirler. Bu alanda tercih edeceğiniz doğal sivrisinek kovucu ultrasonik cihazlarla amacınıza odaklanan temizlik çalışmaları yapılabilecektir.ETKİLİ BİR MÜCADELE İÇİN DOĞAL SİVRİSİNEK KOVUCU KULLANIN!

Bahçenizde bazı bitki türleri ekerek te bu sivrisineklerin uzak tutulmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü bazı bitkilerin kokusuna bu sinekler gelmeyecektir. Bu bitkiler arasında nane, fesleğen, lavanta, defne, sardunya gibi bitkiler sayılabilir. Ya da sivrisinek düşmanı böcekleri teşvik ederek de bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Bilinmesi gereken bir ayrıntıda sivrisinekler tüm gün uçmazlar. Sadece sabah vakitlerinde güneş doğmadan önce ve güneş doğduktan hemen sonra uçmaktadırlar. Bu zamanlarda doğal sivrisinek kovucu ile korunduğunuzda hem sağlıklı, hem de etkili bir mücadele sağlamış olabilirsiniz.

Korunma anlamında yaşam alanlarınızda sarı ampuller kullanabilir, camlarda tellemeler yapılabilir, çocuklar için cibinlik kullanımı bir yere kadar sorunuza çözüm olabilir. Sivrisineklerin zararlı etkilerinden korunmak adına başka kimyasallara başvurmak sağlığınız adına çok önemli bir tehdit olabilir. Bu nedenle doğal yöntemlere başvurarak hiçbir yan etki ile karşılaşmazsınız.

 Sivri Sinek Kovucu Ürünler: Çok yönlü ultrasonik ve sonik bir cihazların yansıra, elektromanyetik sinyaller ve değişken ses dalgalarıyla ile sinekleri kovar. sinek kalıcı ve Hijyenik mücadele yöntemi olan sinek kovucu cihazlar ileri teknoloji ve gelişmiş sinek kovucu seslerin cihazlara entegre edilmesi yöntemi ile çalışır.Karasinek Kovucu ile Karasineklerle Mücadele

KARASİNEK KOVUCU HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Yaz aylarının korkulu rüyası olan karasinekler ciddi anlamda rahatsız edici bir haşere türüdür. Karasinekler hem sesleri ile hem de beyaz yüzeylerde bıraktığı siyah noktaları ile hepimizin fazlasıyla canını sıkar. Genellikle insanlar karasineklerden korunmak için haşere öldürücü spreyler kullanırlar. Ya da gün içinde karasineklerin en çok bulundukları yerler olan mutfak pencerelerine ve diğer pencerelere sineklik takarlar. Fakat buna rağmen karasinekler bir şekilde eve girmenin bir yolunu bulur. Aslında sadece evlere girmekle kalmayıp bütün kapalı ortamlara girebilen karasineklerden kurtulmanın en zahmetsiz, en pratik ve en kesin yolu ise karasinek kovucu cihazlardır.

Karasinekler insan kanını emerek beslenebilen bir canlı türü olduğu için vücudunuzda ki herhangi bir yeriniz karasinek ısırığına maruz kalabilir. En başta çocuklar olmak üzere birçok kişi karasinek ısırıklarından şikayetçidir. Bununla beraber her ortama konan karasinekler ciddi bir mikrop taşıyıcıdır. İnsanlar, kimyasal spreyler, pencere telleri ile mücadele edemediklerinde son çare olarak karasinekleri öldürmeyi denerler. Bu seferde öldürülen karasineğin kanında ki mikrop etrafınıza yayılır ve sağlığınıza tehdit oluşturur. İşte bu noktada hiçbir kimyasal içermeyen, çevrenizdeki evcil hayvanlar dahil hiçbir canlının sağlığına zarar vermeyen karasinek kovucu kovmatik cihazlar devreye girer. Uygun fiyatlarla elde edebileceğiniz bu cihazı satın alıp karasinek derdini düşünmeden bütün yazı gönül rahatlığı ile geçirebilirsiniz.

KARASİNEK KOVUCU cihazlar

Karasinek kovucu kovmatik ultrasonik cihazlar ile gün boyu rahat edin. Bu cihazlar tamamen doğal, tehlikesiz ve etkili cihazlardır. Unutmayın, karasinekler bulunduğu ortamı bir kaç gün içinde kirletir ve mikroplarını evin her köşesine saçar. İşte bu yüzden huzurlu bir yaz geçirebilmek için bu cihazlardan bir adet satın almanız yeterli olacaktır.

DOĞAL VE KESİN ÇÖZÜM İÇİN

Karasinek derdinden kalıcı olarak kurtulmak için ultrasonic kovmatik bir cihaz edinerek doğal bir yöntemle sineklerle mücadele edebilirsiniz. Aksi takdirde kendinizi bütün bir yaz boyunca karasineklerle mücadele ederken bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi karasinekler yalnızca sıcak havalarda yani yalnızca bahar ve yaz aylarında ortaya çıkar ve kış aylarının soğuğu bastırınca ortadan kaybolurlar.

Dolayısıyla yaza girmeden önce ultrasonik dalgalarla karasinek kovucu bir cihaz satın almanız yerinde olacaktır. Bu cihazın karasineklerle baş edemeyeceğini düşünmek yerine deneyin ve karasineklerden kurtulun.

Bu cihazlara genel olarak kovucu ismi verilir. Çünkü bu cihazlar haşereleri öldürmek yerine düzenlerini bozar ve ortamı terk etmeleri için adapte oldukları alanda yaşamlarına izin vermezler. Örneğin, muadili olarak kullanılan sprey ilaçlarla karasinekler zehirlenir ve birkaç dakika içinde ölürler. Bu durumda, eğer ölen sineği atmazsanız, varlıkları mikrop üretmeye devam eder. Üstelik sıkılan spreyler sizlere de zarar verir. İşte bu sebeple sprey kullanmak yerine ultrasonik kovucu cihaz kullanmanız daha yerinde bir çözüm olacaktır.

Karasinek Kovucu ile Karasineklerle Mücadele | Kovmatik yazısından Sinek Kovucu ürünlerine bakabilir ya da Kovmatik anasayfasına gidebilirsiniz.

Ülkemizde; Dünyanın en gelişmiş Sinek ve sivrisinek kovucu ürün çeşitleri yanısıra , sinek ve sivriliklerle  etkili mücadele konusunda uzman ekip barındıran en önemli şirket  Kovmatik tir.  Kovmatik  bu alanda etkili bir çözüm olacaktır ve mücadelesi içerisinde doğaya zarar vermeden etkisini gösterecektir.

Sinek kovucu ürünler hakkında en geniş bilgiye www.kovmatik.com dan ulaşabilirsiniz.

Doğal Sivrisinek Kovucu | Kovmatik yazısından Sivrisinek Kovucu ürünlerine bakabilir ya da Kovmatik anasayfasına gidebilirsiniz.