Little Caesars’tan 10 günlük dev kampanya

Little Caesars’tan 10 günlük dev kampanya
15 – 25 Mayıs tarihleri arası, Gel – Al Servisi kapsamında, Little Caesars Orta Boy Parti Pizza sadece 10 TL. Üstelik üç ve daha üstü pizza siparişlerinde Little Caesars, evlere paket servis avantajı da sağlıyor.

Türkiye’de pizza denince akla ilk gelen markalardan Little Caesars Pizza, pizza severleri çok avantajlı bir kampanyayla daha buluşturuyor.

 Mevsim domateslerinden üretilen domates sosu ve günlük hazırladığı taptaze hamuruyla pizzaya tutkusunu da katan Little Caesars Pizza, sonu gelmeyen kampanyalarıyla çok avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Özel Sezar sosu, mozzarella peyniri, sosis, mantar ve mısırdan oluşan içeriğiyle Little Caesars Orta Boy Parti Pizza, 15 – 25 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında en yakın Little Caesars Pizza şubelerinde pizza severleri bekliyor.

Little Caesars’ın en yakın şubesine giderek avantajlı fiyatlardan yararlanma imkanı sunan Gel-Al servis farkıyla 10 TL’ye dumanı henüz üstündeyken alınabilen Little Caesars Orta Boy Parti Pizza, günlük açılmış taptaze hamuru ve gerçek mozzarella peyniriyle fark yaratıyor.

 
Sen gidemiyorsan pizza sana gelsin!

Nefis kenarın mucidi Little Caesars Pizza, kampanya kapsamında pizza severlere bir kolaylık daha sağlıyor. Üç ve daha üstü Orta Boy Parti Pizza siparişlerinde, fiyat farkı koymaksızın, evlere servis kolaylığı sunuyor. Little Caesars yeni kampanyasıyla on gün boyunca, pizza severleri 10TL’ye lezzette fark yaratan Orta Boy Parti Pizzasıyla buluşturuyor.
 
#BüyüksünsenLittleCaesars