Kovmatik "Altın Marka" ilan edildi

Kovmatik
Kovmatik,  sektöründe “Altın Marka”  ilan edilerek, tüm tüketicilere tavsiye edildi.

Türkiye’de profesyonel pest kontrol ürünlerinde iş ortaklarına alternatif ürünlerle hizmet sunan Kovmatik, “ özellikle kuş kovucu ve fare kovucu sektöründe  başarılı hizmetleriyle”, kısa adı TTKD olan ve 31 yıldan bu yana tüketicinin korunması konusunda faaliyet gösteren Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından   “Altın Marka Ödülü” ile ödüllendirildi ve tüm tüketicilere tavsiye edildi.

TTKD’ nin 31.kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen ödül töreni, 16 Aralık 2016 Cumartesi günü İstanbul’da Perpa Ticaret Merkezi toplantı salonlarında gerçekleştirilecek.

TTKD Başkanı Mehmet Barak, ödüllendirme ile ilgili şunları söyledi:

“Kovmatik’in ödüllendirme gerekçesi, bu marka ürünleri hakkında, ister fabrika, ister hiper market zincirleri, isterse binalarla ilgili faaliyetlerde  olsun, mevcut tüketici derneklerinin web sitelerine bu güne kadar, ciddi anlamda hiçbir şikayet gelmemiştir. Standartlara göre üretilmiş kuş kovucu ve fare kovucular, oldukça başarılı iş çıkartmışlar, insan sağlığı ve güvenliği konusunda bizleri mutlu etmişlerdir. Kovmatik yöneticilerine ve sektörde büyük fedakarlık gösteren Kovmatik çalışanlarına teşekkür ederiz”