En lezzetli maçların sırrı: McDonald’s BigMaç Menü

En lezzetli maçların sırrı: McDonald’s BigMaç Menü
Spor sezonu açıldı, McDonald’s lezzetli maçlar için Big Maç Menü’yü hazırladı. İki orta boy Big Mac Menü, Acılı McBites ve Onion Rings’ten oluşan McDonald’s BigMaç Menü lezzetli ve eğlenceli maçların garantisini veriyor!

Spor heyecanı zorlu karşılaşmalarla yaşanırken, McDonald’s spor sahalarına iddialı bir giriş yapıyor. Maçları dostlarıyla ekran başında izleyenler için hazırlanan Big Maç Menü, heyecan dolu dakikalara lezzet katıyor. McDonald’s BigMaç Menü iki orta boy Big Mac Menü, Acılı McBites ve Onion Rings’ten oluşuyor. Sahalarda rakibini, ekran başında açlığını yenmek isteyenler için hazırlanan BigMaç Menü, sporseverlere maç keyfini doya doya yaşatıyor.

Not: BigMaç Menü 29,95 TL’den başlayan fiyatlarla mcdonalds.com.tr ve McDonald’s mobil uygulamasından sipariş ediliyor.Türkiye’de McDonald’s

‘BrandZ En Değerli 100 Küresel Marka’ çalışmasına ve Interbrand 2015araştırmasına göre, dünyanın en değerli 9’uncu markası olan Türkiye’de ilk restoranını 1986 yılında açan McDonald’s, 2005 yılından bu yana Anadolu Grubu (Anadolu Endüstri Holding) çatısı altında faaliyet göstermektedir. McDonald’s, bugün yaklaşık 260 restoranı ve 6000 civarında çalışanı ile yılda 100 milyon kişiye hizmet vermektedir. McDonald’s, sunduğu ürün ve hizmetlerin %98’ini Türkiye’de üretim yapan tedarikçilerden temin etmektedir.

McD Café

McCafé yaklaşık 20 yıl önce Avustralya’da doğmuş bir konsepttir. Dünyada 32 ülkede 1300’den fazla restoranda faaliyet gösteren kahve zinciri McCafé, Türkiye’de McDCafé adıyla 27 McDonald’s restoranında hizmet vermektedir. McDCafé’lerde, Espresso’dan Capuccino’ya, Flatwhite’dan Americano’ya, Latte’den Türk kahvesine, Frappe’den, Smoothie’ye kadar, birçok sıcak ve soğuk içecek seçeneklerinin yanında birbirinden lezzetli kek ve muffin gibi damak zevkine hitap eden yiyecekler de bulunmaktadır.