Yeme içme sektörü dijitalleşiyor

Yeme içme sektörü dijitalleşiyor
TAB Gıda, değişen tüketici davranışları doğrultusunda hayata geçirdiği Ne Yediğini Bil, Tıkla Gelsin ve Facebook Messenger BOT gibi online uygulamalar ile yeme içme sektörünün dijitalleşmesine öncülük ediyor.

Türkiye hızlı servis restoran sektörünün lideri TAB Gıda, bünyesindeki markalarının teknolojik alt yapılarını geliştirerek sektörün dijital dönüşümüne öncülük etmeye devam ediyor.

Burger King®, Popeyes®, Arby's®, Sbarro® ve Usta Dönerci® gibi markalarıyla yurtiçinde 1000 restoranı yöneten TAB Gıda, değişen tüketici davranışları doğrultusunda hayata geçirdiği online uygulamalar ile dijital yüzünü sürekli olarak yeniliyor.
 


Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü Seçil Kurdoğlu: "A'dan Z'ye tüm hayatımızın dijitalleştiği bir dönemdeyiz. Tüketicilerimiz, özellikle gençler, artık ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri internet üzerinden her kanaldan rahatlıkla sağlayabileceğini biliyor. Artık satış kanalları arasında istediği gibi geçiş yapabilmek ve bunu yaparken bütün kanallarda birbiriyle tutarlı ürün, indirim ve promosyon seçenekleri bulmak istiyor. Tüketicilerin bu beklentileri birçok sektörün dijitalleşme sürecini her geçen gün daha da hızlandırıyor. TAB Gıda olarak güncel trendleri yakından takip ediyoruz.

Bu doğrultuda Tıkla Gelsin, Ne Yediğini Bil ve Facebook Messenger Bot, Popeyes mobil uygulama gibi günümüzün dijital trendlere uygun birçok uygulamayı ilk olarak sektörümüze kazandırdık." dedi.