“Gıda ve Tarım” temalı kısa film yarışması

“Gıda ve Tarım” temalı kısa film yarışması
Osmaniye’de Gıda ve Tarım temasının konu edileceği “DOĞAKA Kısa film yarışması” katılım koşulları açıklandı.

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay Büyükşehir Belediyesi, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Antakya Ticaret Borsası, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası, Kahramanmaraş Ticaret Borsası, Osmaniye Belediyesi, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası ve Osmaniye Ticaret Borsası ile iş birliğinde, bölgemizdeki gıda/tarım konulu sosyo-ekonomik yapının vurgulanarak kültürel değerlerin tanıtılması amacıyla gıda- tarım temalı “Kısa Film Yarışması” düzenlenecek. 

Yarışmaya başvurular 20 Nisan-22 Temmuz 2016 tarihleri arasında DOĞAKA’ya şahsen veya posta yolu ile iletilmesi gerektiği kaydedildi. Yarışmanın sonuçlanmasının ardından, Jüri üyelerinin de katılımı ile düzenlenecek olan bir törende; birinci olan eser sahibine 7.500 Tl., İkinci olan eser sahibine 5.000 Tl., Üçüncü olan eser sahibine 2.500 Tl. ve özendirme ödülü olarak başarılı bulunan bir esere ise 1.000 Tl ödül verilecek.

"Gıda- Tarım" konulu Kısa Film Yarışması için; Son başvuru tarihi 22 Temmuz 2016 Cuma Günü mesai bitimine kadar gönderilmesi olarak belirlenirken; bu tarihten sonra iletilen başvurular veya postada gecikmeden kaynaklı olarak belirtilen tarihten sonra ulaşan veya hiç ulaşmayan başvurularının yarışmaya dahil edilemeyeceği, eser sahiplerinin başvurularını takip etmeleri gerektiği anımsatıldı. Başvuruda bulunmak isteyen katılımcı adayların; www.dogaka.gov.tr/kisafilm2016 web sayfasındaki yarışma sitesinden yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgi ve belgeye ulaşabilecekleri, konu ile ilgili bilgi almak için ise 0326.225 14 15/115 numaralı telefonu aramaları isteniyor. 


[ucluhaber]