Kenevir yağı tedavisi ile kanseri yenmek mümkün mü?

Kenevir yağı tedavisi ile kanseri yenmek mümkün mü?
Rick Simpson, neredeyse on yıllık bir süredir insanları Kenevir Yağı tedavisinin gücü hakkında bilgilendiriyor.

Rick, 2003'te kendi metastatik deri kanserini tedavi etmiştir, o zamandan beri kendini Tıbbi Kenevir Yağı ile ilgili gerçeklerin yayılmasına adamış. O, Kanadalı yetkililerden, hükümet sağlık örgütlerinden, Birleşmiş Milletler ofislerinden ve ilaç firmalarından sayısız karşıt tepki ve karalama kampanyaları ile karşılaşmış. Tüm bunlara rağmen, Rick Simpson 5,000 den fazla hastayı başarılı bir şekilde tedavi etmiştir ve tüm hastalık tiplerinin de tedavi edilebileceğine inanmaktadır. 

Rick; kanser, AIDS, arthiris, multipl sikleroz, diyabet, lösem, Crohn hastalığı, depresyon, kemik erimesi (osteoporoz), sedef hastalığı (psoriyazis), uykusuzluk hastalığı (insomnia), göz tansiyonu (glokom), astım, yanma, migren, kilo kontrolü, kronik ağrılar ve polipler ve tümörler gibi mutasyona uğramış hücrelere sahip hastaları tedavi etmiştir.

Rick Simpson, Kenevir Yağının hayati organları yenilediğini ifade ediyor. Bunu kullanan insanlarınkendilerini 20-30 yaş daha genç hissettiklerini anlatıyor. Rick Simpson'ın web sayfasındaki mesajında şunları söylüyor; 

"Kenevirden doğru bir biçimde yapılan ilaç ile şifa bulunabildiği gerçeğinden toplumun haberdar olmasından sonra, kim Tıbbi Kenevirin yasallaşmasının karşısında durur ki?!"
"Tıpta yeni çağın şafağındayız ve bu insanlık için yeni bir gündür. Kenevir sadece dünyayı kurtarmayacaktır, insanların acılarının büyük bir kısmını yok etmesinin yanında açlık çekmenin de sonunu getirmektedir. Neyi Bekliyoruz?"

[ucluhaber]