Çocuk gelişiminde doğal destek!

Çocuk gelişiminde doğal destek!
Doğadan geleni en saf haliyle tüketiciyle buluşturan Tabia, okul çağındaki çocuklar için sunduğu doğal ürünler ile bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Doğadan geleni en saf haliyle tüketiciyle buluşturan Tabia, okul çağındaki çocuklar için sunduğu doğal ürünler ile bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Tabia, Buğday Ruşeym ve Keten Tohumu kapsül ile çocukların bağışıklık sistemini korurken fizyolojik ve zihinsel gelişime de katkıda bulunuyor.

 İnsan vücudunun üretemediği ve besinlerden alması gereken takviyeyi en saf haliyle tüketiciyle buluşturan Tabia, okulların açılmasıyla birlikte bağışıklık sistemleri zayıflayan ve enfeksiyonlara karşı vücutları daha dirençsiz hale gelen çocuklar için Buğday Ruşeymi ve Keten Tohumu kapsül ürünleriyle doğal destek sunuyor. Doğal vitaminler, antioksidan ve omega 3 açısından zengin Tabia ürünleri, çocukların beden ve zihin gelişimlerinde önemli rol oynuyor.

Bitki ve meyve çekirdeklerinden elde edilen doğal besin takviyelerini Süperkritik Karbondioksit Ekstraksiyonu Yöntemi (SC-CO2) ile kapsül ve yağ formunda sunan Tabia, çocuklara okul döneminde doğanın gücü ile koruma sağlıyor.

 Doğal bağışıklık sistemi güçlendirici: Buğday Ruşeym

En temel besinlerden olan buğdaya besin değerini kazandıran bileşenlerin büyük bir kısmını içeren Buğday Ruşeym, bünyesindeki doğal vitamin E, antioksidanlar ve omega 3,6,9 ile vücudun bağışıklık sistemini güçlendirmede önemli bir yere sahip. Ayrıca, oksijen kullanımını geliştirip, refleksleri hızlandıran ve kaslarda enerji depolamaya yardımcı olan Buğday Ruşeym, çocuklarda fizyolojik gelişmeyi destekliyor.

 Gelişimi destekleyici: Keten Tohumu

Omega-3’ün en zengin kaynaklarından biri olan Keten Tohumu, yavaş büyüme, görme zayıflığı, öğrenme yeteneğinde zayıflık, kol ve bacaklarda uyuşukluk hissi ve davranış değişiklikleri gibi problemleri önlemeye yardımcı oluyor. Keten Tohumu, ayrıca F vitamini yönünden oldukça zengin.

 Bitki ve meyve çekirdekleri özünden üretilen Tabia doğal kozmetik ürünleri seçkin eczanelerde satışa sunulmaktadır.