Mutfaklara yeni bir ürün geliyor!

Mutfaklara yeni bir ürün geliyor!
Mutfağınıza süper bir ürün misafir geliyor. COOK Çok Amaçlı Folyo. Bir tarafı pişirme kağıdı, diğer tarafı alüminyum folyo olan ürün ile ezberlerinizi bozacaksınız.

COOK Çok Amaçlı Folyo ile gıdaya temas eden kısım yağlı pişirme kağıdı olduğu için sağlık riski ortadan kalkıyor ve gıdalar folyoda pişiriyormuşsunuz gibi pişiyor. Daha önce şekil verilmesi zor olan yağlı pişirme kağıdının diğer tarafında folyo olduğu için artık daha rahat şekil alabiliyor.

LEZZETİNİZİ GARANTİLEYİN!

Fırında pişirme kağıdı kullanıldığı durumda kağıdın şekil alamamasından dolayı ısı eşit yayılmıyor ve kağıdın belirli kısımlarında yer alan kek, kurabiye vs. eşit pişmiyordu. Ancak COOK Çok Amaçlı Folyo, ısıyı çok iyi ilettiği için ısının eşit dağılmasını sağlayarak kağıdın her alanına aynı ısının nüfuz etmesini ve eşit pişmesini sağlıyor.

Yapılan anketlere göre alüminyum folyo kullanan her 4 kişiden 3’ünün folyoyu pişirme yapmak amaçlı da satın aldığı görülüyor. Gıda ile temas eden pişirme şekilleri de olduğu için haliyle tedirginlik yaşanıyordu. Örneğin patlıcan közleme, patates pişirme, balık yapma, pastırma yapma gibi. Bu tarz pişirme durumlarında COOK Çok Amaçlı Folyonun bir tarafı alüminyum folyo diğer tarafı ise yağlı pişirme kağıdı olduğundan sağlıklı biçimde pişirme imkanı olacaktır.

COOK Çok Amaçlı Folyo, evlerde güvenle kullanılabilmesinin yanısıra, restoran ve fast food zincirleri tarafından da rahatlıkla kullanılabilecek. Paket amacıyla sarılan ürünler, yağlı kağıda temas ederek, sağlığı tehdit etmeyecektir. Ayrıca Aliminyum dış kaplaması sayesinde de içindeki ısıyı uzun süre muhafaza edecektir.

[ucluhaber]