Mr.Kumpir, şimdi de Ortaköy’de!

Mr.Kumpir, şimdi de Ortaköy’de!
Dünyayı doyuran lezzet: Mr. Kumpir, kumpiri ile özdeşleşen Ortaköy’e yeni şubesini açtı. Mr.Kumpir, yurtiçi ve yurtdışına açacağı yeni şubeleriyle büyümeye devam ediyor.

7’den 70’e tüm herkesin severek tükettiği, besleyici ve doyurucu olmasının yanı sıra her damak tadına hitap eden ve farklı lezzet seçenekleri ile kişiye özel tatları bir araya getiren kumpir, Mr.Kumpir adı ile tüm dünyada bilinen bir marka olma yolunda adım adım ilerliyor.
 
Geçtiğimiz günlerde ise bu yolculuğun en önemli adımlarından biri olarak, İstanbul’da kumpir denilince ilk akla gelen semtlerden Ortaköy’de yeni şubesini açan Mr.Kumpir, yerli ve yabancı ziyaretçilerine eşsiz bir lezzet deneyimi sunuyor.. Özenle seçilmiş taze malzemeler ile yılların ustalığını birleştiren Mr.Kumpir, İstanbul’un en çok ziyaret edilen yerlerinden biri olan Ortaköy’de de kumpir yenilecek ilk isim olmayı hedefliyor.
 
Genel Müdürü Fatih Demir önderliğinde, genç ekibi ile franchising sisteminde genişleyen Mr. Kumpir yakın zamanda açılan şubelerinden sonra; yurtiçi  ve yurtdışındaki önemli lokasyonlarda açacağı yeni noktalarla büyüme yolculuğunu sürdürecek.
 
Gerek içeriği gerekse hazırlama tekniği açısından fast food sektörünün en sağlıklı ve en taze ürünü olan kumpiri sadece Türkiye’de değil, dünya ülkelerinde de yaygınlaştırma misyonuyla hareket eden Mr. Kumpir, yatırımcılarına sunduğu imkanlarla da dikkat çekiyor. Franchise alan işletmelerde net karlılık oranının %35’e ulaştığı Mr. Kumpir, yüksek kazançlı girişim fırsatı sunuyor. Düşük maliyetli yatırım tutarı, geniş ve alternatifli menü içeriği ve işletme kolaylığı sağlıyor. Her Mr. Kumpir işletmesinin tüketiciye temiz, sağlıklı, taze ve doyurucu ürünler sunması için her türlü desteği sunan marka; kazan-kazan mantığı ile hareket ederek; girişimciye kurulumdan başlayarak her aşamada eğitim, denetim, lojistik ile reklam tanıtım alanlarında destek vererek hizmet standardının korunması ve sürekli iyileştirilmesini temin ediyor.