Mamazone dikkatleri üzerine topladı!

Mamazone dikkatleri üzerine topladı!
Sanayi Mahallesi’nde açılan Mamazone Restaurant & Cafe’de modern ev yemekleri ile dünyanın en seçkin kahvelerini tadabilirsiniz. Loft tarzıyla dikkat çeken Mamazone, yoğun çalışan ve sağlıklı beslenmek isteyenlerin buluşma noktası olacak.

İstanbul’un kentsel dönüşüm merkezlerinden Sanayi Mahallesi’nde açılan Mamazone Restaurant & Cafe’de modern ev yemekleri ile dünyanın en seçkin kahvelerini tadabilirsiniz. Loft tarzıyla dikkat çeken Mamazone, yoğun çalışan ve sağlıklı beslenmek isteyenlerin buluşma noktası olacak.

Sanayi Mahallesi’nin çehresini değiştiren Nef 09’un sessiz sakin bahçesinde dışarıda masaları içerde şık ve özenli dekorasyonu ile Mamazone Restaurant & Cafe misafirlerini ağırlıyor. Dekorasyondaki şık detaylarla dikkat çeken Mamazone’da menü ise her damak tadına uygun, geniş ve lezzetli…

Anne yemeği tadında ve sıcaklığında lezzetler sunan Mamazone’da servis sabah kahvaltısıyla başlıyor. Öğle yemeğinde her damak tadına uygun, modern ev yemekleri self servis şekilde misafirlerin beğenisine sunuluyor. Öğleden sonra gelen misafirler için ise A La Carte menü çok zengin. Mamazone sadece bir restaurant değil, aynı zamanda sıcak ve soğuk kahve çeşitleriyle derin sohbetlere ev sahibi olmaya aday...

Mamazone çalışan profesyonellerin hem öğlen aralarında zevkle yemek yiyebilecekleri, hem de çalışma ortamını ve ofis dışı toplantıları keyifli bir hale getiren bir ortam sunuyor.