Zinde ve enerjik bir kış dönemi için...

Zinde ve enerjik bir kış dönemi için...
Siemens Ev Aletleri’nin katı meyve sıkacaklarına sahip olun, dilediğiniz meyve suyunu hazırlayarak sağlıklı ve fit günler yaşayabilmenin tadına varın.

Zinde ve enerjik bir kış dönemi yaşamanın yolu taze meyve suyundan geçiyor. Siz de Siemens Ev Aletleri’nin katı meyve sıkacaklarına sahip olun, dilediğiniz meyve suyunu hazırlayarak sağlıklı ve fit günler yaşayabilmenin tadına varın.
 
Teknolojiyi estetik tasarımla birleştiren Siemens Ev Aletleri, soğuk kış günlerinde hastalıktan uzak sağlıklı günler yaşayabilmeniz için evlerinizde eksik edemeyeceğiniz bir ürün sunuyor. Taze sebze ve meyveleri birer vitamin deposuna dönüştüren Siemens’in ME35000TR katı meyve sıkacağı, damlama emniyeti sistemiyle temiz bir kullanımı garanti ederken, 700 Watt’lık güçlü motoruyla da tüm sebze ve meyvelerden mümkün olan en fazla suyun elde edilmesini sağlıyor.
 
Siemens’in 1000 Watt motor gücüne sahip ME400FQ1 katı meyve sıkacağı ise seramik bıçağı sayesinde sebze ve meyvelerin vitaminlerinin kaybolmadan sıkılmasına yardımcı oluyor. XXL besleme ağzı ile sebze ve meyveleri önceden doğramayı gerektirmeyen ve bütün halinde atarak kolayca suyunu sıkmanıza olanak sağlayan ME400FQ1’in bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları ise temizliği kolaylaştırıyor.
 
*BSH Grubu, Siemens AG’nin Ticari marka Lisansı sahiplerindendir.