Yeni İçimino’lar çocuklarla buluşuyor

Yeni İçimino’lar çocuklarla buluşuyor
İçimino’lar “süt denizine” ulaşmak için çocuklarla birlikte çok renkli bir yolculuğa çıkıyor! Her bir serüven merak dolu, eğlenceli dünyaların kapısını aralıyor.

Hepsi birbirinden farklı ve çok eğlenceli yeni İçimino'lar çocuklarla heyecan dolu maceralara atılmaya hazırlanıyor. İçimino’lar “süt denizine” ulaşmak için çocuklarla birlikte çok renkli bir yolculuğa çıkıyor! Her bir serüven merak dolu, eğlenceli dünyaların kapısını aralıyor.

Yeni İçimino ailesi, protein D vitamini ve kalsiyum içeriği yüksek ürünleriyle çocukların sağlıklı gelişimine de destek oluyor.
 
Çocukların sağlıklı gelişimine destek olmak için süt ve süt ürünlerini çocuklara en doğal, en taze haliyle sunan İçim İçimino, Çikolatalı & Meyveli Süt, Çocuk Yoğurdu ve Tetra Puding paketleri bu renkli dünyayı yansıtan yepyeni tasarımlarıyla raflarda yerini alıyor.

Hepsi birbirinden sevimli ve renkli yeni İçimino’larla eğlence garantisi sunuyor. Heyecanlı çilekler, şaşkın muzlar, gezgin çikolatalar hiç bitmeyecek bir maceraya başlıyor. Süt denizine ulaşmak için maceradan maceraya koşan İçimino’ların heyecanına ortak olmak için çocuklar da sabırsızlanıyor.

Çocuklar, İçimino’ların heyecan ve eğlence dolu maceralarına ortak olurken, bir yandan da hem sağlıklı hem de lezzetli ürünleriyle büyüyor. Annelerin güvenle tercih ettiği İçimino’lar, şeker oranı düşürülmüş, D vitamini ve kalsiyumla zenginleştirilmiş formülü ile ek katkı maddesi içermeden çocukların sağlıklı gelişimlerine de destek oluyor.
 
İçimino Ailesinden Bir Yenilik Daha

Çocuk Yoğurtlarında Yepyeni bir Lezzet! İçimino ailesi yeni Kayısılı ve Elmalı Çocuk Yoğurdu ile büyümeye devam ediyor.

Çilek, muz, orman meyveleri ve bisküvi gibi farklı lezzet seçeneği sunan İçimino’nun yeni çeşidinde çocukların severek tükettiği meyveler kayısı ve elma bir araya geliyor.
İçimino, sütün en eğlenceli hali!
 
Ürün Fiyat Bilgisi:

2,45 TL

Tavsiye raf fiyatlarıdır.