Torku'dan muhteşem lezzet!

Torku'dan muhteşem lezzet!
Dondurulmuş gıda sektöründe pizza, köfte ve patates çeşitleriyle yer alan Torku’dan bir ilk daha: Isıt –Ye Cheeseburger!

Torku, dondurulmuş ürünler kategorisinde bir ilki daha gerçekleştirdi. Kısıtlı zamanı olan ama  güvenle tüketilebilecek, sağlıklı ve lezzetli yiyecek tercih edenler  için üretilen Pratiko Cheeseburger mikrodalga fırında 2,5 dakikada yenmeye hazır ve çok lezzetli.

Yenilikçi ürünleriyle tüketicinin sevgisini kazanan Torku, Türkiye’de ilk defa mikrodalga fırında 2,5 dakikada yenmeye hazır hale gelen cheeseburgeri tüketicilerin beğenisine sunuyor. %100 dana etinden üretilen hamburgeri ve dilimli burger peyniri ile özel ambalajında lanse edilen Torku Pratiko Cheeseburger, unutulmayacak bir lezzet sunuyor. Torku güvencesiyle, içeriğini bildiğiniz, sağlıklı ve uygun fiyatlı Torku Pratiko Cheeseburger kısa sürede yenmeye hazır haliyle alışkanlık yapacak. Eve dönüşünüz geç vakte kalsa da dondurucunuz da lezzetli ama bir o kadarda çabuk ve pratik bir alternatif olduğunu bilerek içiniz rahat olacak.

Çalışanların yanı sıra, öğrenciler ve beklenmedik anda misafiri gelenler için de çabuk ve lezzetli bir çözüm olacak Torku Pratiko Cheeseburger, ayrıca anneler için de çocuklarına özellikle de okuldan döndüklerinde güvenle yedirebileceği, sağlıklı pratik bir alternatif olacak.