Ofis çalışanları fast food'tan kurtuluyor!

Ofis çalışanları fast food'tan kurtuluyor!
Yoğun iş temposu arasında yemeğe vakit bulamamak ve çeşit yemek konusunda sıkıntı yaşamak, çalışanları farklı alternatiflere yöneltiyor.

Çalışanların günün her saatinde sağlıklı, pratik ve lezzetli yiyeceklere ulaşmalarını sağlamak için Avansas.com’da satışa sunulan hazır yemekler, bu sorunu yaşayanlara bir seçenek oluyor. Etli kuru fasulyeden levrek buğulamaya, bulgur pilavından zeytinyağlı yaprak sarmaya kadar birçok farklı çeşit sunuluyor. 

Yoğun çalışma saatleri içerisinde çalışanlar yeme-içmeye pek fazla zaman ayıramıyor. Kısıtlı öğle saatlerinde işyerlerine yakın mesafede yemek yenecek sağlıklı alternatiflerin her yerde olmaması ya da olan yerlerin de her bütçeye uygun olmaması gibi nedenler çoğu zaman çalışanların paket servise yönelmesine neden oluyor. Paket serviste de ağırlıklı olarak fast food sunulması ise çalışanlara seçme şansı bırakmıyor. 

“İşyerinin alışveriş yeri” Avansas.com, ürün gamını farklı kategorilerle genişletmeyi sürdürüyor. İşyerlerinin ve çalışanların sadece ofis kırtasiye malzemeleri, temizlik, kartuş-toner, mobilya ve kağıt ürünleri ihtiyaçlarını değil, gereksinim duydukları tüm ihtiyaçları karşılamayı hedefleyen Avansas.com, şimdi de koruyucu katkı maddesi içermeyen hazır yemek kategorisi ile fast food’a alternatif sağlıklı, lezzetli, ekonomik ve pratik ürünler sunuyor.

Avansas.com’da satışa sunulan hazır yemekler son derece hızlı ve pratik bir şekilde hazırlanabiliyor. Mikrodalga fırında, tencerede ya da sıcak suda kolayca ısıtılabilen yemekler, fast food dışında alternatif bulmakta zorlanan çalışanların yardımına koşuyor. Seçeneklerin çokluğu ise özellikle vardiyalı çalışanların günün her saatinde damak tatlarına uygun sağlıklı yiyecekler tüketmelerine yardımcı oluyor.Etli kuru fasulyeden levrek buğulamaya, tavuk güvecinden erişteli yeşil mercimeğe, bulgur pilavından tas kebabı ve zeytinyağlılara kadar farklı seçenekleri bulunan yemeklerin buzdolabında saklanmaya gerek olmaması da çalışanlar için hayatı kolaylaştıran bir özellik olarak öne çıkıyor. Tüm yemekler, gıda ile temasa uygun malzemelerden üretilen ve BPA adlı kimyasal maddeyi içermeyen, aynı zamanda elde yeme kolaylığı da sağlayan pratik ambalajlarda sunuluyor.

Avansas.com, çalışanları sağlıklı ve pratik öğünlerle tanıştırmakla kalmıyor, lezzetli ve ekonomik ürünlerle önemli bir maliyet avantajı da sağlıyor.

[ucluhaber]