Domino’s Pizza’dan açlık bastıran teknoloji

Domino’s Pizza’dan açlık bastıran teknoloji
Pizzanı ısmarladıktan sonra beklemek sana da zor geliyor mu? Domino’s, Pizza Takip sistemi ile şimdi beklerken büyüyen açlığını bastırıyor.

Yepyeni teknoloji ile pizzan fırında mı, kontrolde mi yoksa yolda mı görebilirsin. Bu sisteme mobilden, akıllı saatten ya da bilgisayardan bağlanabilirsin. Pizza Takip’i denemek için severek takip edeceğin bir pizza ısmarlamak istersen, nefis bir Bol Malzemos tercih edebilirsin.

Domino’s Pizza açlıkla başa çıkmanın en teknolojik yolunu yine pizza severler için geliştirdi: Pizza Takip! 30 dakikada kapına geleceğini bilsen de, pizzanı ısmarladıktan sonra yerinde duramıyorsan bu teknoloji tam sana göre. Domino’s Pizza Takip’e ister telefondan, ister akıllı saatten ya da bilgisayardan bağlanabilir, siparişin fırında mı, yolda mı görebilirsin. Böylece o harika lezzete kavuşana kadar biraz daha sakin kalabilirsin.
Pizza Takip’i denemek için hemen şimdi Domino’s Pizza’dan bir sipariş verebilirsin. 12 malzemesi ve taptaze hamuru ile nefis bir Bol Malzemos’a ne dersin? Bir Domino’s klasiği haline gelen bu lezzetin içinde pepperoni, jambon, sosis, domates, sucuk, mantar, yeşilbiber, siyah zeytin, mısır, kekik ve susam bulunuyor. Bu lezzeti online sipariş ettikten sonra, hazırlıkların hangi aşamada olduğunu takip edebilir, tam vaktinde pizzana kavuşabilirsin.


[ucluhaber]